Експресна размяна на голове донесе равенство 1:1 в контролата между Локомотив Сф и Хасково, играна в Сандански. Двубоят бе втори в проверките за столичани и първи за хасковци.

Локомотивци откриха още в 37-ата секунда чрез Романов, но в 4-ата минута Алексиев изравни и 1:1 се оказа крайният резултат в срещата.

Авторът на гола за Хасково Алексиев бе изгонен с втори жълт и червен картон в 38-ата минута, но с правото на смяна.

Двубоят се игра пред погледа на боса на Локо Сф Николай Гигов.

Към края на срещата треньорът на Хасково Емил Велев нахлу на терена, недоволен от грубо влизане на играч на Локо Сф. Кокала влезе в пререкание и с феновете на столичния тим.

Срещата проследихме на живо в Gong.bg.

Хасково - Локомотив София

източник: Gong.bg, Валентин Грънчаров

МАЧЪТ СЕ РАЗВИ ТАКА:

ЛОКОМОТИВ СФ - ХАСКОВО 1:1

Голмайстори: 1:0 Романов 1, 1:1 Алексиев 4

1` НАЧАЛО НА МАЧА.

1` ЛОКО СФ ПОВЕДЕ С 1:0 още в 37-ата секунда. Романов бе изведен сам срещу Акалски и го прехвърли за 1:0.

4` 1:1 - ХАСКОВО ИЗРАВНИ. Алексиев с удар от наказателното поле прати топката във вратата на Митрев и изравни резултата.

17` Центриране отляво по атаката на Локо Сф, Генов стреля с глава, но не затрудни Акалски.

22` Първият жълт картон в мача. Нападателят на Хасково Алексиев си помогна с ръка да овладее една висока топка. Съдията Ивайло Стоянов го декорира в жълто.

25` Ливраменто от Локо Сф получи жълт картон за нарушение в центъра на терена.

33` Груб фаул на Иво Иванов в центъра на терена, жълт картон за локомотивския футболист.

38' Втори жълт и червен картон на Алексиев от Хасково. На мястото на Алексиев в игра влиза Григор Долапчиев. Това е дебют на юношата на ЦСКА за Хасково

45` Край на първото полувреме - 1:1

46` Започна второто полувреме. Президентът на Локо Сф Николай Гигов е на трибуните и гледа мача.

66` Леко напрежение на терена, след като съдията Ивайло Стоянов не отсъди едно нарушение в полза на Локо Сф, но ситуацията е бързо овладяна.

76` Тодоров центрира отдясно и Васев от наказателното поле стреля без подготовка, но изпрати топката над вратата.

79`Треньорът на Хасково Емил Велев навлезе на терена след грубо нарушение на играч  на Локо Сф. Кокала влезе и в пререкание с феновете на железничарите.

90` КРАЙ НА МАЧА - 1:1.

ЛОКОМОТИВ СФ: 1 Митрев /46-Галев/, 16 Хаджиев, 15 Траянов, 8 Трифонов /82-Ризов/, 77 Тодоров, 26 Иванов /46-Гаджев/, 89 Матиаш /46-Велковски/, 94 Ливраменто /46-Васев/, 7 Генов, 11 Романов /75-Манолов/, 9 Йорданов /46-Шехуди/ /84 Галев, 19 Велковски, 24 Ризов, 18 Йочев, 20 Славчев, 29 Шехуди1 14 Васев, 21 Гаджев, 23 Манолов/ Старши треньор - Димитър Васев

ХАСКОВО: 22 Акалски /46-Банев/, 17 Крумов /46-Бейсим/, 3 Марен, 14 Скерлев /46-Трифонов/, 20 Еуженио /77-Ролев/, 27 Андонов /46-Коруджиев/, 8 Райнов /46-Чанев/, 23 Узунов /46-Найденов/, 21 Маламов /46-Ошобе/, 11 Лозев /56-Николов/, 39 Алексиев /38-Долапчиев/ /1 Банов, Мечикян, 13 Пл. Николов, 5 Трифонов, 77 Бейсим, 9 Долапчиев, 7 Чанев, 16 Коруджиев, 10 Найденов, 6 Сабри, Ошобе, Ролев/. Старши треньор - Емил Велев.