Локомотив Сф се задоволи във втория кръг от СРГ-север само с 9 гола във вратата на съперника си София спорт – 9:0.

След като в първия кръг локомотивци реализираха цели 14 във вратата на Надежда Доброславци, сега не можаха да стигнат до двуцифрен резултат. Антон Славчев откри резултата в 15-ата минута след изпълнение на корнер.

2:0 в 23-ата минута направи Калоян Ангелов след центриране на Радослав Нгуен. Сдедем минути по-късно Калоян Бонев засече с левия крак центриране на Сибил Карагьозов и покачи на 3:0.

След още 5 минути резултатът набъбна на 4:0., след като Карагьозов завърши добра комбинация на локомотивци.

Последния гол в първото полувреме реализира в 40-ата минута силно игралия Йордан Ризов за 5:0.

В 50-ата минута резултатът стана 6:0 , когатослед разбъркване Дарко Савич отбеляза рядко красив гол. Само две минути по-късно Калоян Бонев направи 6:0, пак след асистенция на Карагьозов.

В 85-ата минута Карагьозов напредна от центъра при контра, излъга вратаря и вкара за 8:0. Последния гол в мача добави в 89-ата минута Бонев ,оформил своя хеттрик след асистенция на Григор Андреев.

Мачът бе много коректен, без нито един жълт картон.

Съставът на Локо Сф: Асенов, Христов /57-Велков/, Савич /78-Йочев/, Славчев, Вакадинов, Нгуен /57-Караджинов/, Ризов /57-Р. Горанов/, Карагьозов, К. Ангелов /77-Андреев/, Йорданов, Бонев