Локо София изигра първата си проверка преди началото на шампионата в четвърта дивизия. „Железничарите“ разгромиха със 7:0 друг четвъртодивизионен тим Легия София. През целия мач локомотивци изглеждаха с няколко класи над завършили на шесто място миналата година в южната софийска група тим.

Локомотив откри в 18-ата минута, когато след центриране на Иван Гогов Калоян Ангелов засече на 1:0. В 23-ата Калоян Бонев излезе сам и вкара за 2:0. До края на полувремето Локомотив пропусна още четири стопроцентови положения.

През втората част в игра влязоха още 14 футболисти в състава на „червено-черните“, като те бяха предимно юноши. Те нанизаха нови пет гола във вратата на Легия. Точни бяха Иван Зафиров в 49-ата, Петър Христов в 68-ата, Росен Йорданов в 78-ата, Красимир Узунов в 80-ата и Радостин Нгуен в 86-ата за крайното 7:0.

В понеделник от 18 часа Локо София играе в „Надежда“ контрола с БМСпорт, а в сряда пак от 18 среща Академик София в друга проверка.

Съставът на Локо Сф: Асен Асенов, Дарко Савич, Валентин Удев, Иван Гогов, Антон Славчев, Калоян Караджинов, Борис Мидилев, Калоян Ангелов, Калоян Бонев, Григор Андреев /През второто полувреме играха: Цветомир Витков, Иван Зафиров, Валери Дръндев, Росен Йорданов, Радостин Нгуен, Станислав Йорданов, Денис Петров, Йордан Ризов, Денис Мартинов, Красимир Узунов, Велизар Тасев, Петър Христов, Марио Граховски/, Цветомир Ангелов/

Включете се в новия Viber публичен чат на Gong.bg - следете коментарите под новините на журналистите в Гонг!