Локомотив Сф допусна пълен обрат от 2:0 и загуби с 2:3 от Витоша Бистрица в контрола, играна в „Надежда“ пред 500 зрители.

Двата втородивизионни съперника предложиха коренно различна игра в двете полувремена, което се отрази на резултата.

През първото Локо Сф взе два гола преднина. Първия вкара Мисяк в 39-ата след хубава комбинация с Пеев и Георгиев. Две по-късно отбитата топка от вратаря на Витоша Василев попадна у Пеев, който направи резултата 2:0 за Локомотив.

През второто полувреме обаче по-свежият отбор бе този на Витоша и той стигна до три гола и победата.

Първо гол на Отефе Оу не бе зачетен заради засада, но много скоро същият тъмнокож играч с добавка намали на 1:2 в 59-ата минута. Само две минути след това далечен удар на Михаил Петров донесе втори гол и изравняване за Витоша.

Три минути преди края на мача след корнер отново Михаил Петров достигна до топката и я прати в мрежата на Локомотив за крайното 3:2 в полза на Витоша.

Състава на Локомотив е напуснал игралият миналия сезон в СРГ Росен Йорданов, а Йордан Ризов е с контузия на коляното.

ЛОКО СФ – ВИТОША БИСТРИЦА 2:3

1:0 Владислав Мисяк 39, 2:0 Даниел Пеев 41, 2:1 Отефе Оу 59, 2:2 Михаил Петров 61, 2:3 Михаил Петров 87

ЛОКО СФ: Витков, Вакадинов, Виячки, Паскалев, Николов, Христов, Комитски, Пеев, Ангелов, Мисяк, Георгиев /Мидилиев, Голчев, Пунев, Зл. Бонев, К. Бонев, Григоров, Димитров, Карагьозов/ Старши треньор – Ангел Колев

ВИТОША: Хр.Василев, Котев, Кочилов, Лазаров, Стоянов, К. Василев, Гьонов, Андонов, Тютюков, Узунов, Върбанов /Ив. Георгиев, Оу, Ас Георгиев, М. Петров, В. Бонев/ Старши треньор – Костадин Ангелов.