Отборът на Локомотив София се наложи с класическото 3:0 над Пирин Разлог. Контролната среща се игра na на стадиона на домакините в Разлог. Трите попадения, както и по-интересните моменти от мача дойдоха след почивката. Успехът на Локомотив бе изгледан на живо от собственика на тима Николай Гигов.

СНИМКИ: Локо Сф с класически успех пред очите на Николай Гигов

източник: Валентин Грънчаров, Разлог

Старши треньорът на столичните железничари Емил Велев заложи на следния стартов състав: На вратата застана Валентин Галев. Джереми Родригес бе титуляр вдясно на защитата, в центъра започнаха Марко Ранжелович и Сашо Бранеков, в ляво игра Румен Трифонов. В халфовата линия Дилян Колев си партнира на бразилеца Том, а другият бразилец Маркиньос зае позицията пред тях. В нападение по фланговете застанаха Искрен Писаров, вдясно, а отляво започна Тодор Христов, като централен нападател в началото на мача започна Ивелин Василев.

След почивката поетапно наставникът гласува доверие още на: Кацарев, Г.Василев, Гаджев, Бибишков, Димитров, Махамад, Костадинов, Дюлгеров, Гаров и Цанков.

Първото попадение в срещата дойде едва в 67-та минута. След добре изпълнен ъглов удар от страна на Тодор Христов, Марко Ранджелович скочи високо и с глава прати топката в мрежата на Пирин Разлог за 1:0.

В 81-та гостите реализираха втори гол. Антонио Цанков – Шилето направи много добър самостоятелен пробив, който навърза трима от Пирин и прати топката покрай вратаря в мрежата зад него. Това изпълнение предизвика аплодисменти от скамейката на Локо Сф и възгласи "Браво, Шиле". Тези похвали обаче бяха повторени малко по-късно.

В 83-та минута Антонио Цанков - Шилето от границата на вратарското поле засече центриране отдясно и в рамките на 2 минути вкара втори гол за Локомотив Сф.

Още 120 секунди след това гостите отново можеха да стигнат до попадение. След хубаво центриране отляво на Георг Василев, Бибишков стреля с глава, вратарят на Пирин изби, но Бибишков стреля втори път, за да прати топката в страничната греда.