Локомотив София изпробва трима чужденци при равенството 1:1 с третодивизионния Спортист в Своге. Неофициален дебют направи новоподписалият ляв халф Гаел Нлундулу (на снимката). Цял мач за Локо София игра намиращият се на проби френски защитник Лари, а едно полувреме на терена бе японският халф Като, който също в пробен период в отбора.

Локо София откри резултата чрез автогол на капитана на домакините Александър Малинов. Той вкара в собствената си врата в 27-ата минута след центриране отляво на Матютю. През втората част Спортист Своге изравни в 59-ата минута за крайното 1:1. След бързо изпълнение на фаул и грешка в защитата на софиянци Денис Стоилов реализира за домакините. Същият футболист имаше още една възможност за гол, а от Локо София най-чистото положение бе за Трифонов в 71-ата, когато пропусна сам срещу вратаря.

Мачът се игра при непрестанен проливен дъжд, който направи терена в Своге доста тежък, и доста тактически експерименти от страна на Локомотив София.

Ето и състава на Локомотив Сф в мача: Митрев, М. Димитров, Гаров, Лари, Матютю, Махамат, Гаджев, Костадинов, Трифонов - кап, Христов., Гаел /Галев, Кацарев, Бибишков, Василев, Писаров, Колев, Като/. В двубоя участие не взеха Бранеков, Том и Маркиньос, които тренираха отделно на стадион "Локомотив".