Локомотив София победи с 4:2 третодивизионния Надежда Доброславци в контролна среща, която се игра на изкуствения терен на стадион Локомотив. Старши треньорът Младен Додич отново пусна два различни състава във всяко полувреме.

За първи път от есента насам в състава на Локомотив се върна френският плеймейкър Исмаел Тайдер. На проби пък пристигна централният нападател на Първа атомна (Козлодуй) Александър Веселинов, който впечатли със снажната си фигура.

Тодор Чаворски откри резултата за "железничарите" в 26-ата минута, но само 9 по-късно бившият играч на тима Калоян Бонев изравни за доброславчани. Две минути преди края на първата част Атанас Кръстев изведе гостите наперд с чудесен прехвърлящ удар от 25 метра.

След почивката Локомотив набързо обърна развоя на мача, като Владислав Романов се разписа в типичния си стил в 61-ата минута. Марио Йорданов вкара за 3:2 с глава в в 66-ата, а пак Йорданов от дузпа 4 минути преди края оформи крайния резултат 4:2. Следващата проверка на Локомотив София е в сряда срещу друг отбор от Югозападната Трета лига Спортист Своге./БТА