Локо Сф допусна първата си загуба в контролите, след като беше победен с 2:1 от лидера в Северозападната Трета лига Кариана Ерден на базата в Требич.

Домакините започнаха с експериментален състав. След като между 13-ата и 15-ата минута локомотивци пропуснаха две положения, се стигна до гол във вратата им.

В 28-ата минута вратарят Кацарев се поколеба дали да излезе за една центрирана топка, тя попадна у Георги Иванов и той реализира за 0:1.

В 68-ата минута Кацарев не успя добре да улови една центрирана топка и тя влетя в мрежата му за 0:2.

Веднага след това Илия Димитров намали с глава за локомотивци за крайното 1:2.

В 70-ата минута неофициален дебют за Локо Сф направи защитникът Даниел Златков, появявайки се в игра.

Последната проверка за Локо Сф е на 17 февруари срещу Ботев Ихтиман.

ЛОКО СФ – КАРИАНА 1:2

0:1 Георги Иванов 28, 0:2 Кристиян Кацарев 68-автогол, 1:2 Илия Димитров 69

ЛОКО СФ: Кристиан Кацарев, Красимир Милошев, Емил Виячки, Станислав Белчев, Галин Ташев, Владимир Семерджиев, Исмаел Тайдер, Илиян Стефанов, Александър Александров, Марио Йорданов, Алекс Боримиров /Резерви: Васил Вълчев, Стоян Предев, Александър Горанов, Христос Контохристос, Том, Николай Цветков, Мартин Станкев, Здравко Димитров, Илия Димитров, Даниел Златков/. Старши треньор – Младен Додич