Локомотив София завърши наравно 1:1 с Дукаджини от Косово в контролна среща, играна в Турция. За „железничарите” се разписа новото попълнение Димитър Митков, а Витор Хуго оформи крайния резултат.

LAP.bg
32 снимки

Столичани поведоха в края на първата част. Митков пое с коляно подаване на Милошев фронтално срещу вратата и с хубав удар матира вратаря на съперника.

Десет минути след почивката Дукаджини изравни. Гаши напредна през центъра, навлезе в наказателното поле и намери Хуго, който изравни.

До края на мача нови голове не паднаха.

Локомотив: 24. Александър Любенов, 13. Селсо Рапосо, 5. Георгиус Кацикас, 15. Лука Иванов, 4. Мики Орачев, 26. Красимир Милошев, 58. Октавио, 44. Божидар Кацаров, 10. Валентин Николов, 45. Димитър Митков, 93. Върджил Пинсон

Резерви: 1. Дамян Дамянов, 16. Денис Стефанов, 2. Стойчо Атанасов, 8. Симеон Славчев, 9. Илия Димитров, 19. Йоанис Атанатос, 3. Борис Кръстев, 89. Матеус Дуарте, 6. Пламен Крачунов, 12. Ярко Истатков