Лудогорец приема ЦСКА 1948 на "Хювефарма арена" в последен мач от 1/4-финалите на SESAME Купа на България. Срещата е с начален час 17:30 и може да я наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към събитието, като го проследи минута по минута.

Лудогорец е в добра форма, като спечели срещу този съперник Суперкупата на България преди по-малко от 20 дни. Това може да даде самочувствие на играчите на Георги Дерменджиев, че знаят как да се справят и този път. "Орлите" отпаднаха от европейските клубни турнири и вече са изцяло фокусирани върху вътрешните мачове, като целта пред отбора е спечелване на първенството и на Купата на България.

ЦСКА 1948 все още търси първата си победа след подновяването на шампионата. "Червените" направиха две поредни равенства след загубата от Лудогорец за Суперкупата на България. Това е добър шанс за ЦСКА 1948 да се върнат на победния път, като този турнир може да е единствената надежда на тима за участие в евротурнирите догодина.