Тимът на Локомотив София не успя да победи сръбският Младост Лучани и двата отбора завършиха при резултат 1:1. Още в шестата минута Илиян Стефанов изведе „железничарите“ напред в резултата, но в 29-ата Радивойевич изравни.

Срещата започна отлично за българския тим. В 6-ата минута Локомотив поведе. Полузащитникът Илиян Стефанов успя да засече центриране от ъглов удар и не остави шансове за вратаря Кнежевич.

В 10-ата минута Младост можеше да изравни, но вратарят Ивайло Василев отказа един от нападателите на тима.

Малко след това сръбският тим нацели и лявата греда на Василев.

В 29-ата минута обаче Младост все пак успя да изравни след отлична атака. Двама футболисти на Лучани изскочиха зад защитата на софиянци и комбинираха, а Радивойевич на празна отбеляза – 1:1.

Това бе и първа проверка за тима на Радослав Здравков в Турция. Следващата контрола на тима ще бъде на 1 февруари, когато ще играят с актуалния шампион на Косово Фероникели, а три дни по-късно Локомотив ще има за съперник един от водещите елитни клубове в Латвия - Валмиера, който вече си осигури участие в Лига Европа през следващия сезон.

ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - МЛАДОСТ ЛУЧАНИ 1:1

1:0 Илиян Стефанов 6’

1:1 Радивойевич 29

ЛОКОМОТИВ СОФИЯ: 91. И. Василев, 2. Педро Силва, 23. М. Василев, 15. Иванов, 4. Орачев, 26. Милошев, 30. Траянов, 7. Александров, 11. Станчев, 10. Стефанов, 8. Милев

МЛАДОСТ ЛУЧАНИ: 81. Кнежевич, 44. Милошевич, 93. Шатара, 16. Мичевич, 55. П. Йованович, 28. Зунич, 99. Кижевчанин, 7. Елиомар, 8. Йешич, 10. Л. Йованович, 27. Радивойевич