Локомотив София победи с 1:0 Спортист Своге в контрола, играна на стадиона в квартал "Надежда". Единствения гол в мача отбеляза Наско Милев в 54-ата минута., след като бе оставен непокрит в наказателното поле и засече с глава центриране отдясно.
През първата част гостите стояха по-добре на терена и  създадоха няколко чудесни положения пред вратата на "червено-черните". Веднъж и гредата спаси домакините след отлична атака на "шоколадите".

На почивката Локомотив Сф направи шест смени и освежаването веднага даде резултат. Освен гола, "железничарите" имаха и още няколко ситуации пред вратата на Спортист, но не успяха да преодолеят стража на гостите.

Тимът от Своге ще играе във Втора лига през следващия сезон, след като получи покана от БФС.