Локомотив Сф посмали малко броя на головете си във втория си спаринг преди старта си в четвърта дивизия. След 7:0 срещу Легия София, този път локомотивци биха само с 3:0 тима на БМ Спорт.

Съперникът на „червено-черните“ също е четвъртодивизионен, но играе в Южната софийска група, докато Локомотив е в северната.

Росен Йорданов откри в 10-ата минута. Караджинов стреля от 25 метра, вратарят изби, а Йорданов довкара за 1:0.

Костадин Велков от дузпа покачи на 2:0 в 67-ата минута. Крайния резултат 3:0 оформи Илиян Георгиев със самостоятелен пробив в 89-ата минута.

Локо Сф игра в състав: Драгомир Петков, Валери Дръндев, Дарко Савич, Антон Славчев, Иван Гогов, Калоян Караджинов, Борислав Мидилев, Калоян Ангелов, Росен Йорданов, Калоян Бонев, Григор Андреев /Цветомир Витков, Костадин Велков, Иван Зафиров, Валентин Йочев, Радостин Нгуен, Илиян Георгиев/

Следващата контрола на Локо Сф е в сряда от 18.00 ч. срещу Академик Сф отново в „Надежда“.