Истинско голово шоу спретнаха отборите на Кариана Ерден и Локомотив София. Контролата между двата отбора от Втора лига завърши с победа 5:2 за гостите от София.

Домакините от Ерден поведоха още във 2-ата минута чрез Владислав Цеков – Каската. Той засече добро центриране на капитана Игнатов и отблизо не остави шансове на вратаря Василев. Пет минути след това капитанът на Локомотив Мартин Василев изравни след пас на Станчев.

В 19-та минута домакините можеха да вкарат, но с глава Цеков прати топката до дясната греда. Вратарят на Кариана Павел Станев пък спаси удар на Диков. До почивката Търтов, Мичев и Личев пропуснаха за ерданчани.

В 57-та минута Милошев върна леко топката към вратаря Василев, бразилският халф на Кариана Матеос Казерото се възползва от това и я пусна покрай Василев за 2:1. С два гола на резервата Павел Петков столичани направиха обрат до 2:3. Последваха още две попадения на Наско Милев и Диков за крайното 5:2.

СЪСТАВИТЕ

Кариана: Станев, Цолов, Дичев, Иванов, Николов, Мичев, Дичев, Предев, Търтов, Игнатов, Цеков (Весков, Жостин Мендеш, Матеос Казерото, Пиеров, Хр. Илиев, Апостолов)

Локомотив: Ив. Василев, Силва, М. Василев, Матеус, Орачев, Семерджиев, Миленков, Стефанов, Александров, Диков, Станчев (Вътков, Милев, Иванов, Траянов, Пешев, Петров)