Отборите на Локомотив София и Берое откриват 14-ия кръг на efbet Лига. Срещата е днес от 17:15 часа и може да я наблюдавате в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. По традиция в Gong.bg ще проследим развитието на мача минута по минута.

Двубоят в София е юбилеен в съперничеството между двата тима. Той ще бъде под номер 100 в историята.

Локомотив София и Берое не могат да се похвалят с добро представяне напоследък и днес ще търсят задължителен успех. Домакините са в серия от четири двубоя без победа, докато за гостите мачовете без успех са три, в които дори не са реализирали гол.

Двубоят днес е втори между двата тима, като на практика днес се дава началото на втория етап от сезона, след като вече всеки игра срещу всеки. В първия мач в Стара Загора Берое победи с 1:0.

17:15 ЛОКО СФ – БЕРОЕ